Masz małą firmę do 10 pracowników, z planowaniem urlopu teoretycznie nie masz problemów. Teoretycznie, w praktyce wygląda to tak, że z każdym wnioskiem dzwonisz do kadrowej, głowisz się, czy wniosek jest wypełniony poprawnie, czy wszyscy byli na urlopie w terminie. Szybko okazuje się, że chętnie zrzuciłbyś całą tę pracę na kogoś innego.

PowerUrlop to narzędzie, które pomaga w zarządzaniu urlopami. Nieważne czy firma ma do 10, do 25 czy do 50 pracowników, usprawnia pracę każdego szefa. Nie jest to cały system kadrowo-płacowy, dlatego jest atrakcyjny dla małych i średnich firm. Rozbudowane rozwiązania to spory koszt wdrożenia i szkoleń, PowerUrlop jest prosty i intuicyjny w obsłudze, a koszt abonamentu nie będzie odczuwalny przez mniejszą firmę.

W naszej firmie brakowało programu do zarządzania urlopami. Nie chcieliśmy korzystać z gotowych systemów, bo to zwykle cały pakiet kadrowo-płacowy. Ośmio- czy 10-osobowy zespół nie potrzebował tak rozbudowanego rozwiązania. Zdecydowaliśmy, że napiszemy program, który będzie odpowiadał naszym potrzebom, który szybko w prosty sposób będzie rozwiązywał konkretny problem, jakim było zarządzanie urlopami w cyberstudio. Powstał „prototyp” w wersji mini. Rozwiązanie sprawdziło się u nas w firmie i jak najbardziej zdało egzamin. Uznaliśmy, że projekt jest ciekawy, i co najważniejsze użyteczny, więc postanowiliśmy go udostępnić szerszej grupie odbiorców.

PowerUrlop jest usługą dostępną w sprzedaży abonamentowej. Klient może wybrać plan miesięczny lub roczny i oczywiście zanim zdecyduje, może wypróbować usługę bezpłatnie przez 30 dni.  Ceny ustawione są tak, by każdy młody zespół było stać na tę wygodę.

PowerUrlop to rozwiązanie idealne dla mikro-, małych i średnich firm, dla firm startupowych, które chcą się rozwijać ale nie chcą inwestować wielkich pieniędzy w tego typu rozwiązania, które chcą zatrudniać pracowników i które prędzej czy później będą potrzebowć narzędzia do planowania i zarządzania urlopami.

Usługa skierowana jest do firm działających w Polsce, ponieważ program jest dostosowany do polskich rozwiązań prawnych.

PowerUrlop dostosowany do polskiego prawa

PowerUrlop to rozwiązanie dla firm działających w Polsce, program jest dostosowany do polskich rozwiązań prawnych

Zarejestruj się już dziś!